1011. Gitarr, Epiphone, BB King Lucille, Peerless

Objektsbeskrivning
GITARR, Epiphone, BB King Lucille, Peerless, tillverkad november 2003, signerad av BB King och Jimmy Page (Led Zeppelin)
PROVENIENS: Tomas Ledin

Skänkt av Tomas Ledin, inklusive hans privata plektrum