1008. Ewa-Marie Rundquist, Silvia, 2013, fiberprint

Objektsbeskrivning
EWA-MARIE RUNDQUIST
Silvia
Signerad och daterad 2013. Fiberprint, edition 1/3, 95 x 80 cm

Speciellt framtagen till denna auktion