1011. Nathalia Edenmont, fotografi

Objektsbeskrivning
NATHALIA EDENMONT
född 1970
Almost Flowers
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Edenmont 2007, 1/6. C- print, 132 x 133 cm.
Säljes till förmån för Barndiabetesfonden