1010. Mattias Klum, fotografi

Objektsbeskrivning
MATTIAS KLUM
född 1968
Landmannalaugar på Island
Signerad, daterad och numrerad 2007, 1/99. Fotografi, 87,5 x 122 cm inklusive ram.
Säljes till förmån för Barndiabetesfonden