1004. Jacob Felländer, fotografi

Objektsbeskrivning
JACOB FELLÄNDER
född 1974
The second over that city
Signerad och numrerad 1/5. C-print monterat på glas, 80 x 175 cm.
Säljes till förmån för Barndiabetesfonden