1002. Hans-Jörgen Johansen, fotografi

Objektsbeskrivning
HANS-JÖRGEN JOHANSEN
född 1961
Crack
Signerad, daterad och numrerad 2006, 2/5. Fotografi monterat på glas och ramat, bildmått 62 x 62 cm.
Säljes till förmån för Barndiabetesfonden