1256. Missoni, Ottavio, komposition textil på plexiglas

Objektsbeskrivning
MISSONI, Ottavio, Italien, 1921, komposition textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 7/25, 76 x 76 cm