1164. Gucci, Florens, Rom, slip-in skor, svart skinn

Objektsbeskrivning
GUCCI, Florens, Rom, slip-in skor, svart skinn, dekorativa spännen i vitmetall, stämpelmärkta GUCCI made in italy, enligt märkning storlek 39C, klackhöjd 8,5 cm; smärre slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida