1162. Donna Karan, New York, pumps, duvblå mocca

Objektsbeskrivning
DONNA KARAN, New York, pumps, duvblå mocca, etikettmärkta DONNA KARAN NEW YORK, enligt märkning storlek 9B, klackhöjd 9,5 cm; smärre slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida