1160. Donna Karan, New York, pumps, ljusgrå mocca

Objektsbeskrivning
DONNA KARAN, New York, pumps, ljusgrå mocca, etikettmärkta DONNA KARAN NEW YORK, enligt märkning storlek 8,5B, klackhöjd 9 cm; smärre slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida