1159. Donna Karan, New York, pumps, auberginefärgade

Objektsbeskrivning
DONNA KARAN, New York, pumps, auberginefärgat skinn, etikettmärkta DONNA KARAN NEW YORK, enligt märkning storlek 8,5B, klackhöjd 8,5 cm; smärre slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida