1158. Donna Karan, New York, sandaletter, beige skinn

Objektsbeskrivning
DONNA KARAN, New York, sandaletter, beige skinn, svarta tår, etikettmärkta DONNA KARAN NEW YORK, enligt märkning storlek 9,5B, klackhöjd 9 cm, tillhörande dustbag i original; obetydligt slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida