1155. Donna Karan, New York, kappa, svart cashmere

Objektsbeskrivning
DONNA KARAN, New York, kappa, svart cashmere, sydd i double fase teknik, pingvinärm, etikettmärkt DONNA KARAN NEW YORK, enligt etikett storlek US8 IT42 FR40 UK10 JPN13 GR38, mått: övervidd 100 cm, midjevidd 116 cm, stuss 122 cm, hel ärmlängd 79 cm, hellängd mitt bak 97 cm, tillhörande galge i original; smärre slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida