1124. Liv, 2 st. varav ett från Armani, Milano

Objektsbeskrivning
LIV, 2 st., varav ett från Armani, Milano, bläckblå helsidenchiffong, skuren på skrodden, etikettmärkt GIORGIO ARMANI, enligt etikett storlek 44, mått: övervidd 78 cm, längd mitt bak 18 cm, blixtlås mitt bak 18 cm, liv, lurextrikå, mått: övervidd 82 cm, midjevidd 84 cm, nederkant 90 cm, rygglängd mitt bak 29 cm; obetydligt slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida