1122. Donna Karan, New York, toppar, 2 st., svarta

Objektsbeskrivning
DONNA KARAN, New York, toppar, 2 st., svart viskosblandning, etikettmärkta DONNA KARAN NEW YORK, varav en i stl L enligt etikett, svenska stl:ar 38; obetydligt slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida