1120. Versace, ensemble, body, byxa

Objektsbeskrivning
VERSACE, ensemble, bestående av body och byxa, flerfärgat barockmönster, metalltrådsinfällningar, dubblerad på lycra, enligt etikett storlek 44/10, etikettmärkt GIANNI VERSACE COUTURE, body, mått: övervidd 92 cm, midjevidd 72 cm, höftvidd 82 cm, blixtlås mitt bak 50 cm, byxa, mått: midjevidd 74 cm, höftvidd 88 cm, stuss 99 cm, innerben 73 cm, lår 56 cm, benvidd 26 cm; obetydligt slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida