1118. Chanel, Paris, sandaletter, svart mocca

Objektsbeskrivning
CHANEL, Paris, sandaletter, svart mocca, dekorativa monogramprydda spännen i gulmetall, stämpelmärkta CHANEL MADE IN ITALY, enligt märkning storlek 39,5, klackhöjd 7,5 cm, tillhörande dustbags i original; smärre slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida