1117. Chanel, Paris, pumps, svart skinn

Objektsbeskrivning
CHANEL, Paris, pumps, svart skinn, tår i lack stämpelmärkta CHANEL MADE IN ITALY, enligt märkning storlek 40EF, klackhöjd 7 cm, tillhörande dustbags i original; smärre slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida