1115. Chanel, Paris, pumps, beige skinn

Objektsbeskrivning
CHANEL, Paris, pumps, beige skinn, dekorativa rosetter mitt fram, stämpelmärkta CHANEL MADE IN ITALY, enligt märkning storlek 40, klackhöjd 9 cm, tillhörande dustbag i original; smärre slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida