1114. Chanel, Paris, flats, crêpesatin

Objektsbeskrivning
CHANEL, Paris, flats, svart crêpesatin, dekorativa rosetter mitt fram prydda med knappar i gulmetall beströdda med Swarovskikristaller, stämpelmärkta CHANEL PARIS MADE IN ITALY, enligt märkning storlek 39, klackhöjd 1,5 cm; obetydligt slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida