1113. CHANEL, Paris, flats

Objektsbeskrivning
CHANEL, Paris, flats, pärlemorfärgad crêpesatin, svarta tår, stämpelmärkta CHANEL MADE IN ITALY, enligt märkning storlek 39,5, klackhöjd 3 cm, tillhörande dustbags i original; obetydligt slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida