1112. Chanel, Paris, ballerinaskor, beige skinn

Objektsbeskrivning
CHANEL, Paris, ballerinaskor, beige skinn, svarta tår och resårkant, stämpelmärkta CHANEL MADE IN ITALY, enligt märkning storlek 39 , klackhöjd 0,5 cm, tillhörande dustbags i original; obetydligt slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida