1099. Chanel, Paris, smokingbyxa, svart rips

Objektsbeskrivning
CHANEL, Paris, smokingbyxa, svart rips, revärer på sidorna i satin, fickor i sidorna, etikettmärkta CHANEL BOUTIQUE, mått: midjevidd 74 cm, höftvidd 84 cm, stuss 102 cm, innerben 83 cm, benvidd 66 cm, blixtlås mitt fram 18 cm; smärre slitage
PROVENIENS: Anni-Frid Lyngstad Reuss/Frida