1096. Versace, slip-in skor, 1980-tal, turkos

Objektsbeskrivning
VERSACE, slip-in skor, 1980-tal, turkos skinn, dekorativa nitar och mynt prydda med lejon i gulmetall, etikettmärkta VERSUS Gianni Versace, enligt märkning storlek 38,5, klackhöjd 9 cm; smärre slitage