1001. Nina Ricci, Paris, halsband, 1970-tal

Objektsbeskrivning
NINA RICCI, Paris, halsband, 1970-tal, benvita pärlor, länk i gulmetall, dekorativa Swarovskikristaller, stämpelmärkt MODELE NINA RICCI PARIS, längd 86 cm, tillhörande ask i original; slitage