20. Gucci, Florens, Rom, handväska, 80-tal

Objektsbeskrivning
GUCCI, Florens, Rom, handväska, 80-tal, olivgrönt präglat skinn och mocka, axelband, stämpelmärkt GUCCI MADE IN ITALY, 28 x 33 x 11 cm, axelband 43 cm; smärre slitage