92. Anders Zorn, Vicke, etsning

ANDERS ZORN
1860-1920
Vicke
Etsning, 1918, signerad Zorn.
I. 19,8 x 29,5 cm
LITTERATUR: Asplund 281 Hjert & Hjert 166, ZG 281

Utrop
SEK 3 000-4 000
340-450

Klubbat
SEK 4 200

Information

Auktionsnummer 92

Utrop
SEK 3 000-4 000
340-450

Klubbat
SEK 4 200

Delta i auktion på Nybrogatan 32
  • Budgivning i salen
  • Budgivning på internet
  • Budgivning via inropsuppdrag
  • Livebudgivning
  • Budgivning via telefon