16. Lena Cronqvist, Flickor med katt och dockor, färgl

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LENA CRONQVIST
född 1938
Flickor med katt och dockor
Färglitografi, 1995, signerad och numrerad Lena Cronqvist 167/275.
I. 50 x 40 cm