16. Lena Cronqvist, Flickor med katt och dockor, färgl

LENA CRONQVIST
född 1938
Flickor med katt och dockor
Färglitografi, 1995, signerad och numrerad Lena Cronqvist 167/275.
I. 50 x 40 cm

Utrop
SEK 4 000-5 000
450-560

Klubbat
SEK 3 700

Information

Auktionsnummer 16

Droit de suite

Utrop
SEK 4 000-5 000
450-560

Klubbat
SEK 3 700

Delta i auktion på Nybrogatan 32
  • Budgivning i salen
  • Budgivning på internet
  • Budgivning via inropsuppdrag
  • Livebudgivning
  • Budgivning via telefon