38. JOCKUM NORDSTRÖM, född 1963, Jag följer foten

Droit de suite

Objektsbeskrivning
JOCKUM NORDSTRÖM
född 1963
Jag följer foten
Litografi, signerad och numrerad Jockum 15/250.
S. 59,5 x 84 cm