5. Olle Baertling

Droit de suite

Objektsbeskrivning
OLLE BAERTLING
1911-1981
Karamy
Färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling 35/100, 1962-74. Editerad av Denise René, Paris.
S. 110 x 75 cm
Oramad.