20. Ola Billgren

Droit de suite

Objektsbeskrivning
OLA BILLGREN
1940-2001
Figurer i landskap
Fotoetsning tryckt i sepia, signerad och numrerad Ola Billgren 11/20, daterad 2000.
I. 59,5 x 54,5 cm S. 78 x 85 cm