2. Olle Baertling

Droit de suite

Objektsbeskrivning
OLLE BAERTLING
1911-1981
Xau
Färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling 85/100, 1967-74. Editerad av Denise René, Paris.
S. 110 x 75 cm