539. Augustus Nazzaro, A Show of Force, 2013

Objektsbeskrivning
AUGUSTUS NAZZARO
USA, Född 1984
A Show of Force, 2013
Signerad på baksidan. Akryl på pannå, 142 x 111,5 cm.

PROVENIENS:
Halsey McKey Gallery, East Hampton NY