531. Richard Tinkler, Painting number fourteen

Objektsbeskrivning
RICHARD TINKLER
USA, Född 1975
Painting number fourteen
Olja på duk, signerad och daterad 2016 på baksidan, 101 x 76,5 cm.

UTSTÄLLNINGAR
Mentors, CFHILL, Stockholm 2017