490. Bengt Lindström,

Objektsbeskrivning
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Komposition
Signerad Lindström. Olja på duk, 46 x 55 cm.

PROVENIENS
Galleri BNK, Bo Nilsson, Helsingborg