480. Martin Wickström, Notes XVI

Droit de suite

Objektsbeskrivning
MARTIN WICKSTRÖM
Född 1957
Notes XVI
Signerad och daterad på baksidan Martin Wickström 2019. Olja på pannå, 33 x 26,5 cm.