471. Astrid Svangren, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ASTRID SVANGREN
Född 1972
Utan titel
Signerad och daterad a tergo Astrid Svangren 2005. Spegel och färg, 87 x 68 cm.

PROVENIENS
Anna Elle Gallery