463. Lars Lerin, Fiskebruksinteriör

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LARS LERIN
Född 1954
Fiskebruksinteriör Henningsvaer
Signerad och daterad Lars L 82. Tuschlavering, 65 x 89 cm.