460. Ernst Billgren, Grön Gåva

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ERNST BILLGREN
född 1957
Grön Gåva
Signerad EB. Olja på duk, 68 x 78 cm.

UTSTÄLLD
Ekerum Konsthall 2016