395. Philip von Schantz, Strandfynd

Droit de suite

Objektsbeskrivning
PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Strandfynd
Signerad och daterad PvS -87. Olja på duk, 81 x 100 cm.

PROVENIENS
Beijers Auktioner, Stockholm hösten 1989, auktion 38, katalognr 490

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se