35. Josef Frank, soffbord, Svenskt Tenn

Objektsbeskrivning
JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, mahogny, rotfanerad skiva, brännmärkt undertill Josef Frank Svenskt Tenn, höjd 50, diameter 120 cm; smärre slitage, mindre repa