331. Inge Schiöler, Västkustmotiv

Droit de suite

Objektsbeskrivning
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Västkustmotiv
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk, 24 x 33 cm.

PROVENIENS
Privat svensk samling

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se