329. Ivan Ivarson, Blomsterstilleben

Droit de suite

Objektsbeskrivning
IVAN IVARSON
1900-1939
Blomsterstilleben
Signerad I Ivarson. Bär otydlig datering. Olja på duk, 42,5 x 28,5 cm.