321. Ragnar Sandberg, Stilleben med frukter och vit kop

Droit de suite

Objektsbeskrivning
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Stilleben med frukter och vit kopp
Signerad och daterad RS.45. Olja på duk, 25,5 x 50 cm.

PROVENIENS
Privat svensk samling

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se