304. Hans Hedberg, pumpa, Biot

Droit de suite

Objektsbeskrivning
HANS HEDBERG, skulptur, Biot, Frankrike, i form av pumpa, starkeldsfajans, grön och rosa krackelerad glasyr, signerad Hhg, höjd 21, diameter 36 cm