18. Göran Malmvall, byrå Svensk Fur

Objektsbeskrivning
GÖRAN MALMVALL, byrå, Svensk Fur, 1940-tal, furu, tre lådor med reliefdekor, höjd 69, 85 x 39 cm; visst slitage