1019. WMF, kandelabrar, 1 par, Tyskland, jugend

Objektsbeskrivning
WÜRTEMBERISCHE METALLWARENFABRIK, kandelabrar, 1 par, Tyskland, 1900-talets början, jugend, tenn, dekor av Pallas Athena, stämplade WMF B, höjd 57 cm