403. Peter McIntyre, Landskapsbild från Nya Zeeland

Objektsbeskrivning
PETER McINTYRE
Nya Zeeland 1910-1995
Landskapsbild från Nya Zeeland
Signerad Peter McIntyre. Olja på duk, 64 x 82 cm.
Utförd 1965