372. Lucio Fontana, Concetto Spaziale

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LUCIO FONTANA
Italien 1899-1968
Concetto Spaziale
Signerad och numrerad i blyerts Fontana 71/80.
Etsning i relief med perforering, 1968, 64 x 48 cm.