364. Sven X:et Erixson, Sydfransk småstad

Droit de suite

Objektsbeskrivning
SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Sydfransk småstad
Signerad Sven Erixson. Olja på duk, 65 x 75 cm